Mytí & čištění

Čištění střech a fasád

Čistíme střechy a fasády od nánosů nečistot zanesených větrem a ptactvem. Větší nečistoty odstraníme ručně, na odstranění drobných nečistot použijeme tlakovou vodu či parní čištění.

Na usazené mechy a plísně použijeme chemický roztok. 

Při čištění střechy provedeme zdarma kontrolu komínů a klempířských prvků. Navrhneme a provedeme případné opravy. U starších komínů nabízíme fixaci zdiva hydroizolačním postřikem.

Kontrola a čištění okapových žlabů

Pravidelným čištěním dosáhnete zprůchodnění odtokových cest a zamezíte tak škodám na majetku.

Žlaby čistíme pravidelně. Zpravidla jednou ročně na podzim, po opadání listí. V okapech se zpravidla nacházejí listy a větve, hnízda, těla mrtvých ptáků či zbytky ze střešní krytiny. Vše spolehlivě odstraníme.

Mytí oken a skleněných ploch

Myjeme okna pomocí lanové techniky a za použití profesionálních mycích prostředků.

Jsme-li na místě, umyjeme i související prvky, parapety, rámy, špalety. Nalepíme případně siluety dravců, bránící nárazům ptáků. Myjeme i různé prosklené povrchy s použitím tlakové vody a na usazené nečistoty používáme čistící nože, případně chemické prostředky.

Čištění průmyslových hal

Provádíme údržbu a čištění průmyslových a sportovních hal pomocí vlastního jištění nebo za použití vysokozdvižné plošiny.

Provádíme výměnu svítidel a drobné montáže, upevňujeme nosné prvky elektroninstalace. Případně provedeme impregnační nátěry a zakonzervování.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci
či poptat služby?

Jsme Vám plně k dispozici.